Telefon
WhatsApp
Yükleniyoru Devre Dışı Bırak

Mola bitti ! Şimdi diploma alma zamanınız

Mola bitti ! Şimdi diploma alma zamanınız

Yaşınız kaç olursa olsun okulumuzda eğitim alarak lise diplomanızı alabilirsiniz.Hayallerinizi gerçekleştirmek için lise diplomanızı alın,hayata geç kalmayın.

Alanında uzman Eğitim Danışmanlarımız ile iletişime geçerek sizler de Lise Diplomanızı kaliteli eğitim anlayışını benimsemiş Özel Silivri  Yıldırım Akşam Lisesi'nden alın, hedeflerinize bir adım daha yaklaşın.

Günümüz şartlarda çalışan veya eğitim hayatı sekteye uğramış herkes için Özel Silivri Akşam Lisesi " Herkesin Lise Diplomasına İhtiyacı vardır"düşüncesiyle 2020 yılından beri siz değerli öğrenci ve velilerimizden öğrendiklerimizle,eğitim alanında Marka bir okul olma yolunda büyük adımlar attık.

İlk şubemiz Bodrum olup,ikinci şubemizi,Akşam Lisesi eksikliği olduğunu etüt ederek İstnabul / Silivri de açtık.Tamamen Özel Kolej statüsü içeren kurumumuzda hizmet vermekteyiz.

Özel Silivri Yıldırım Akşam Lisesi olarak misyonumuz örgün eğitim hakkını kaybetmiş,öğrenimini yarıda bırakmış,kredili sistemde kredilerini tamamlayamamış ,memuriyetlerini lise düzeyinde  tamamlayıp  emeklilik göstergelerini yükseltmeye  çalışan kişilere avantaj sağlayan,lise eğitimlerine ara sınıflarda kaldığı yerden  başlayarak lise diploması sahibi olmalarını sağlayarak akademik misyonuna destek veren,üniversiteye hazırlanan 18 yaş grubu örgün eğitim öğrencilerine fırsat tanıyan bir kurum olma özelliği taşımaktadır.

Özel Silivri Akşam Lisesi olarak süreklilik arz eden yapımızla,geleceğe umut vaat eden lise mezunu oranın yükseltmek ve onları topluma kazandırarak çağdaş ülkeler düzeyinde vizyonel kimlik kazandırmayı gaye edinmiştir.Bilgi,birikim,tecrübe,öğretim esaslarına dayalı yaklaşımımızla İstanbul'daki akşam liseleri arasında ilk tercih edilecek okul olma yolunda ilerlemek ilk hedefimizdir.

Paylaş:

Etiketler: emeklilik, kredi, üniversite, sınıf, şube, akşamlisesi